KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 9339561

nr 933 9561

Pasteller

2 st. Oidentifierad konstnär, båtar, signerade -66, motivet: 30x43

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

söndag 21 december 2014
kl 18:11:20

21/12 16:26:07 1      Vinnande bud