KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 9339561
nr 933 9561
Pasteller
2 st. Oidentifierad konstnär, båtar, signerade -66, motivet: 30x43
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
söndag 21 december 2014
kl 18:11:20
21/12 16:26:07